Menu Zamknij

Klaun Warszawa – Najlepszy Clown w Warszawie Mazowieckie

klaun-warszawa

Klaun Warszawa

Klaun z Warszawy, Kraków, Rzeszów, Lublin, czy Kielce. We wszystkich dużych jak i małych miastach można spotkać doświadczonego klauna Freda. Klaun Fred – to tylko jedna z ważniejszych postaci zawodowych artysty. Kim jeszcze jest klaun Warszawa? Na pierwszym miejscu klaun Fred zajmuje się wesołą klaunadą. Klaun Warszawa to wesołe przedstawienia dla dzieci w dużej mierze zawierające cyrk, komedię, teatr, iluzję, pantomimę, gagi, kabaret. Klaun do wynajęcia Warszawa na scenie często jest motywowany do prowadzenia animacji dla dzieci i dorosłych. Kolejną gałęzią artysty jest wodzirejka, czyli wodzirej do prowadzenia animacji i imprez, wesel. Częste prowadzenie imprez wciąga zawodowego klauna Freda, wodzireja w tytuł konferansjera. Klaun na wesele Warszawa to uśmiech na buziach dzieci i dorosłych, a przede wszystkim świetna zabawa.

Klaun Warszawa dla dzieci i dorosłych

Kilkanaście lat temu klaun był najczęściej kojarzony z cyrkiem. Całe rodziny z dziećmi wybierały się na przedstawienia cyrkowe po to, aby między innymi zobaczyć prawdziwego klauna. Dziś sytuacja się odwróciła, to klaun dla dzieci występuje na urodzinach, przyjęciach komunijnych, weselach, dużych piknikach, otwarciach. Klaun Fred najczęściej jest zapraszany do zadań specjalnych. Klaun Fred to nie niania, czy opiekunka dla dzieci. Klaun Fred nie maluje dzieciom buziek, nie koloruje z dziećmi przy stoliku. Klaun Fred najczęściej jest zapraszany na występ z programem scenicznym. Co to znaczy? Klaun Fred gra na scenie własny ( autorski ) pokaz dla dzieci i dorosłych. Jeśli istnieje potrzeba, to klaun Fred chętnie się wcieli w rolę wodzireja czy konferansjera i poprowadzi najlepszą zabawę od chwili rozpoczęcia do jej zakończenia.

Jak pracuje klaun Fred?

Klaun do wynajęcia zawsze pracuje sam. W swojej ofercie posiada profesjonalne nagłośnienie JBL, własny mikrofon nagłowny i najlepszy program występy dla dzieci lub zabaw i konkursów. Klaun Fred zawsze jest punktualny, kulturalny wobec dzieci i dorosłych. Często wykorzystuje swoje dowcipy i anegdoty podczas występów. Zobacz ciekawy program artystyczny klauna.

Podobne wpisy